Fuchs 16

Sveriges bästa plats att sälja delar till gamla Porschar. 911, 912, 914, m.fl.
OBS! Endast egna annonser.
Post Reply
nikke911
Posts: 165
Joined: Sun Aug 31, 2008 5:36 pm

Fuchs 16

Post by nikke911 » Wed Jun 27, 2018 12:19 pm

7 och 8x16 äkta Fuchs säljes.Raka och fina. Bilder kommer senare.Finns i Sundsvall.Inga däck monterade.Nytt pris. 18.000skr
Last edited by nikke911 on Thu Aug 23, 2018 1:12 pm, edited 3 times in total.

nikke911
Posts: 165
Joined: Sun Aug 31, 2008 5:36 pm

Re: Fuchs 16

Post by nikke911 » Thu Jun 28, 2018 9:42 am

Fuchs 16.jpg
Fuchs 16.jpg (127.18 KiB) Viewed 1191 times

nikke911
Posts: 165
Joined: Sun Aug 31, 2008 5:36 pm

Re: Fuchs 16

Post by nikke911 » Sat Jun 30, 2018 2:29 pm

Nytt pris! 19000skr

nikke911
Posts: 165
Joined: Sun Aug 31, 2008 5:36 pm

Re: Fuchs 16

Post by nikke911 » Sat Jul 14, 2018 9:44 am

Upp...

peter 911-69
Posts: 20
Joined: Fri Nov 02, 2007 10:21 pm

Re: Fuchs 16

Post by peter 911-69 » Thu Jul 26, 2018 10:39 pm

Hejsan,

Vilka nummar finns bak på fælgene? Langt pct norske med 911, 944 anner 951 + vilka andre nummer? Skovls bilder tack.

Vh Peter (pskovsted@gmail.com)

Vh. Peter

nikke911
Posts: 165
Joined: Sun Aug 31, 2008 5:36 pm

Re: Fuchs 16

Post by nikke911 » Fri Jul 27, 2018 10:43 am

Hejsan,
Framfälgarna (7 tum) har 911 nummer och 23.3 ET och bakfälgarna (8 tum) har 951nummer

nikke911
Posts: 165
Joined: Sun Aug 31, 2008 5:36 pm

Re: Fuchs 16

Post by nikke911 » Mon Aug 20, 2018 1:27 pm

upp..

nikke911
Posts: 165
Joined: Sun Aug 31, 2008 5:36 pm

Re: Fuchs 16

Post by nikke911 » Thu Aug 23, 2018 1:11 pm

NYTT PRIS 18.000 skr + ev. frakt

931
Posts: 2
Joined: Mon May 21, 2018 7:16 am

Re: Fuchs 16

Post by 931 » Thu Aug 30, 2018 7:46 pm

Betalda.

nikke911
Posts: 165
Joined: Sun Aug 31, 2008 5:36 pm

Re: Fuchs 16

Post by nikke911 » Thu Aug 30, 2018 8:34 pm

Skickade.

Post Reply